gototop

Передача даних (IEEE 802.1Q)

Якщо Вашому підприємству необхідно об'єднати мережі рознесених територіально підрозділів, підключити банкомат або POS термінал, торгову точку або WEB-камеру, організувати віддалене відеоспостереження, контроль і управління різним устаткуванням, збір даних і т.п. все це реалізується через Міську оптичну мережу компанії "Інтерфон".

Ми пропонуємо Вам підключити між собою ваші об'єкти в приватну локальну мережу.

Наша мережа масштабу міста вигідно відрізняється від традиційних радіо-і релейних рішень відносно невисокими капіталовкладеннями, швидкістю розгортання та гнучкістю архітектури. Висока пропускна здатність мереж гарантує високу якість технологій комп'ютерної телефонії, відеоконференцій, доступу до ресурсів інтернет і т.д. Використання професійного обладнання провідних світових виробників забезпечує надійність, якість послуг, що надаються і швидку наращиваемость пропускної спроможності магістральних каналів.

Вартість послуг побудови виділених каналів між мережами та об'єктами клієнтів, обмовляється окремо, після узгодження з клієнтом технічних умов.

Швидкість, Mbit/сек Ціна грн./1Mbit в мес.
1 100
10 400
100 800


Про мережу

Географія мережі

Наявність встановленого телекомунікаційного обладнання практично в кожному будинку Жовтневого, Приморського і Іллічівського районів дозволяє нам проводити роботи по підключенню до Мережі в короткі терміни.

Закрыть
Заказ обратного звонка
Оставьте номер вашего телефона и наш оператор перезвонит вам.
Ваше имя
Контактный телефон
Удобное время звонка
Укажите отдел
Тех. поддержка
Абон. отдел
Введите код с картинки