gototop

Нові тарифи

Шановні абоненти! У зв'язку з істотною зміною ситуації на ринку телекомунікаційних послуг і в цілому в Україні, а також зі збільшенням розміру ряду обов'язкових платежів, необхідних для організації надання послуг зв'язку, доводимо до Вашого відома, що з 01.11.2021 р відбувається наступна зміна тарифів. Оплата акції «Iнтернет за старими тарифами», проводиться в офісі компанії Hitline.

Назва пакета Швидкість Кол-во
каналів

Вартість,

грн./мес.

Соціальний10 Мбит/с-140
Стандартний
77 Мбит/с
- 190
Оптимальний
100 Мбит/с
- 210


Вартість підключення 150 грн.

Перехід на менший тариф 20 грн.

Абоненти зможуть самостійно вибрати вигідний для себе тарифний план в особистому кабінеті або звернувшись до абонентського відділу. Якщо до 01.11.2021, абонент зробить самостійний вибір, він буде переведений на один з нових тарифів автоматично.


Умови підключення

Про мережу

Що таке HitLine

HitLine - це високотехнологічна телекомунікаційна система у Вашому домі. HitLine використовує технологію FTTB (Fiber To The Building - «Оптика до будинку»): оптичний кабель підводиться до будинку і розлучається по квартирах за допомогою мідного Ethernet кабелю. Це дозволяє забезпечити в кожній квартирі якісний доступ до мережі інтернет на максимальній швидкості до 100 Мбіт / с. Технологія FTTB на сьогоднішній день є найбільш прогресивною. Її потенціал дозволяє швидко збільшити ємність мережі в тих місцях, де це необхідно, для надання послуг передачі даних найвищої якості.

Закрыть
Заказ обратного звонка
Оставьте номер вашего телефона и наш оператор перезвонит вам.
Ваше имя
Контактный телефон
Удобное время звонка
Укажите отдел
Тех. поддержка
Абон. отдел
Введите код с картинки