gototop

Правила користування

Цей документ описує загальноприйняті норми роботи в мережі Інтернет, дотримання яких є обов'язковим для всіх користувачів. Дія цих норм поширюється на порядок використання ресурсів Мережі. Тут і далі словом Мережа позначені комп'ютерна мережа міста Маріуполя, а також мережу Інтернет і доступні з неї інші мережі.


При недотрімання правила Користування Мережа користувач автоматично блокується и фізично відключається від комп'ютерної мережі.

Адміністрація настійно рекомендує фізично відключаті мережевий кабель від системного блоку (мережевої карти), в разі невикористаних комп'ютера, а особливо при грозі. У разі пошкодження обладнання користувача від природних катаклізмів та других лих, адміністрація НЕ Несе відповідальність за відшкодування Шкода.


1. Заборона на розміщення неприйнятною інформації.
1.1Не допускається розміщення в мережі матеріалів, що пропагують в будь-якій формі насильство, національну ворожнечу, заклики до повалення констітуціоннго ладу, матеріалів порнографічного характеру.

1.2 Не допускається розміщення в мережі матеріалів, ображають або принижують честь і гідність користувачів мережі а також громадян України та ін. держав.2. Налаштування власних ресурсів
При роботі в мережі Інтернет користувач стає її повноправним учасником, що створює потенційну можливість для використання мережевих ресурсів, що належать користувачу, третіми особами. У зв'язку з цим користувач повинен вжити належних заходів із такого налаштування своїх ресурсів, яка перешкоджала б недобросовісному використанню цих ресурсів третіми особами, а також оперативно реагувати при виявленні випадків такого використання.
Прикладами потенційно проблемної настройки мережевих ресурсів є:
- відкритий ретранслятор електронної пошти (SMTP-relay);
- загальнодоступні для неавторизованої публікації сервери новин (конференцій, груп);
- кошти, що дозволяють третім особам неавторизовано приховати ис цом з'єднання (відкриті проксі-сервери і т.п.);
- загальнодоступні широкомовні адреси локальних мереж;
- електронні списки розсилки, з недостатньою авторизацією підписки або без можливості її скасування.3. Неприпустимість фальсифікації
Значна частина ресурсів Мережі не вимагає ідентифікації користувача і допускає анонімне використання. Однак в ряді випадків від користувача потрібно надати інформацію, що ідентифікує його і використовувані ним засоби доступу до Мережі. При цьому користувачеві забороняється:
3.1. Використання ідентифікаційних даних (імен, адрес, телефонів і т.п.) третіх осіб, крім випадків, коли ці особи уповноважили користувача на таке використання. У той же час користувач повинен вжити заходів щодо запобігання використанню ресурсів Мережі третіми особами від його імені (забезпечити збереження паролів і інших кодів авторизованого доступу).
3.2. Фальсифікація своєї IP-адреси, а також адрес, використовуваних в інших мережевих протоколах, при передачі даних в Мережу.
3.3. Використання неіснуючих зворотних адрес при відправленні електронних листів.4. Заборона несанкціонованого доступу і мережевих атак
Не допускається здійснення спроб несанкціонованого доступу до ресурсів Мережі, проведення або участь в мережевих атаках і мережевому зломі, за винятком випадків, коли атака на мережевий ресурс проводиться з явного дозволу власника або адміністратора цього ресурсу. У тому числі заборонені:
4.1. Дії, спрямовані на порушення нормального функціонування елементів Мережі (комп'ютерів, іншого обладнання або програмного забезпечення), що не належать користувачу.
4.2. Дії, спрямовані на отримання несанкціонованого доступу, в тому числі привілейованого, до ресурсу Мережі (комп'ютера, іншого обладнання або інформаційного ресурсу), подальше використання такого доступу, а також знищення або модифікація програмного забезпечення або даних, що не належать користувачу, без узгодження з власниками цього програмного забезпечення або даних, або адміністраторами даного інформаційного ресурсу.
4.3. Передача комп'ютерам або обладнанню Мережі безглуздої або непотрібної інформації, що створює паразитне навантаження на ці комп'ютери або обладнання, а також проміжні ділянки мережі, в обсягах, що перевищують мінімально необхідні для перевірки зв'язності мереж і доступності окремих її елементів.

Про мережу

Обладнання

Для підключення до Міський Мережі HitLine Вам необхідно встановити на своєму комп'ютері мережеву карту Ethernet 10 / 100Mb (кручена пари).

Закрыть
Заказ обратного звонка
Оставьте номер вашего телефона и наш оператор перезвонит вам.
Ваше имя
Контактный телефон
Удобное время звонка
Укажите отдел
Тех. поддержка
Абон. отдел
Введите код с картинки