gototop

Екстра інтернет

Корисна послуга від компанії Hitline
Нова послуга «Екстра інтернет» * - це можливість тимчасово відкрити доступ в інтернет на 48 годин. Послуга корисна в разі необхідності доступу в інтернет, якщо на рахунку недостатньо коштів, або ви забули поповнити рахунок на початку місяця. 

* Вартість активації послуги 15 грн, при замовленні послуги грошові кошти будуть автоматично зняті з вашого рахунку, скористатися послугою можливо не більше одного разу на місяць. Пропозиція доступна тільки для абонентів безлімітних тарифних пакетів.

Про мережу

Що таке HitLine

HitLine - це високотехнологічна телекомунікаційна система у Вашому домі. HitLine використовує технологію FTTB (Fiber To The Building - «Оптика до будинку»): оптичний кабель підводиться до будинку і розлучається по квартирах за допомогою мідного Ethernet кабелю. Це дозволяє забезпечити в кожній квартирі якісний доступ до мережі інтернет на максимальній швидкості до 100 Мбіт / с. Технологія FTTB на сьогоднішній день є найбільш прогресивною. Її потенціал дозволяє швидко збільшити ємність мережі в тих місцях, де це необхідно, для надання послуг передачі даних найвищої якості.

Закрыть
Заказ обратного звонка
Оставьте номер вашего телефона и наш оператор перезвонит вам.
Ваше имя
Контактный телефон
Удобное время звонка
Укажите отдел
Тех. поддержка
Абон. отдел
Введите код с картинки